Atos
polski
English
Kontakt
Rekrutacja
Linki
Usługi porządkowe
Ochrona techniczna
Ochrona fizyczna
O nas
Home
atos

Pozostałe usługi

Wierzymy, że profesjonalne świadczenie opieki medycznej oraz zaangażowanie w działania profilaktyczne, przyczyni się do sukcesywnej poprawy stanu zdrowia społeczeństwa. Jesteśmy przekonani, że takie podejście jest doskonałą odpowiedzią na potrzeby Pacjentów i współczesnego rynku usług medycznych oraz że stanowi znaczący krok w stronę stopniowego redukowania czasu oczekiwania na wizytę u specjalisty. Dzięki pogłębionej wiedzy na temat zdrowia i profilaktyki, uzyskanej od doświadczonych ekspertów, znaczna część społeczeństwa jest w stanie przeciwdziałać chorobom oraz wie, jak należy postępować w ich wczesnym stadium, aby zapobiec dalszemu rozwojowi.

Chcemy, aby jak najwięcej osób miało świadomość tego, jak ważne jest prowadzenie zdrowego stylu życia oraz posiadało wiedzę na temat zasad zapobiegania powszechnie występującym chorobom i schorzeniom. W trosce o zdrowie proponujemy usługi medyczne w zakresie: 

  Diagnostyki laboratoryjnej - specjalizujemy się w realizacji profesjonalnych usług od pobrania i transportu materiału biologicznego, poprzez wykonanie badania, aż do dostarczenia wyniku analiz medycznych.

  W ofercie badań:

  HEMATOLOGIA I KOAGULOLOGIA
  ANALITYKA OGÓLNA
  BADANIA HORMONALNE
  BIOCHEMIA
  DIAGNOSTYKA INFEKCJI I ZAKAŹNICTWA
  MARKERY NOWOTWOROWE I OSTEOPOROZY
  SEROLOGIA
  BIAŁKA SPECYFICZNE
  DIAGNOSTYKA ANEMII
  POZIOM LEKÓW I NARKOTYKÓW
  KATECHOLAMINY
  TOKSYKOLOGIA
  BAKTERIOLOGIA
  BADANIA WYKONYWANE METODĄ PCR
  AUTOIMMUNOLOGIA
  PANELE ALERGOLOGICZNE

  Neurologi - zajmujemy się rozpoznawaniem i leczeniem zaburzeń i chorób układu nerwowego. Do schorzeń neurologicznych zalicza się zarówno choroby centralnego układu nerwowego (mózgu i rdzenia kręgowego), jak również choroby nerwów obwodowych (neuropatie, rwa kulszowa, itp.). W ramach porad neurologicznych zapewniamy pełną dostępność badań, które wykonywane są w placówkach partnerskich.

  Laryngologi – diagnozujemy choroby uszu, nosa czy krtani, sprawdzamy czy istnieje ryzyko rozwoju schorzenia. Wizyta u laryngologa pozwoli zyskać pewność, że wszystko jest w porządku lub zweryfikować podejrzenia dotyczące gorszego stanu zdrowia.

  Okulistyki – zajmujemy się rozpoznaniem schorzeń i leczeniem oczu. Dyskomfort wzroku występujący przy różnych rodzajach prac, jest przemijający i nie powoduje jego trwałego uszkodzenia. Jednak fakt utrzymywania się dolegliwości nawet do kilku godzin od zaprzestania pracy jest bardzo uciążliwy. Specjaliści udzielą wszelkich wskazówek z zakresu prawidłowego dbania o wzrok.