Atos
polski
English
Kontakt
Rekrutacja
Linki
Usługi porządkowe
Ochrona techniczna
Ochrona fizyczna
O nas
Home
atos

O nas

ATOS JEST OGÓLNOPOLSKĄ FIRMĄ ZAJMUJĄCĄ SIĘ OD 1991 ROKU OCHRONĄ OSÓB I MIENIA. NASZE DOSWIADCZENIE I PRAKTYKA W BRANŻY GWARANTUJĄ USŁUGI NA NAJWYŻSZYM EUROPEJSKIM POZIOMIE. STOSUJEMY BARDZO WYSOKIE KRYTERIA DOBORU PRACOWNIKÓW OCHRONY ORAZ CAŁEJ KADRY PRACOWNICZEJ.

FIRMA ATOS TO PRZEDE WSZYSTKIM WIELOLETNIA PRAKTYKA, DOŚWIADCZONA KADRA KIEROWNICZA, WYSZKOLENI PRACOWNICY OCHRONY, DZIAŁU ZABEZPIECZEŃ TECHNICZNYCH ORAZ PROFESJONALNIE PRZYGOTOWANE DO WYKONYWANIA USŁUG BRYGADY PORZĄDKOWE.

ŚWIADECTWEM OFEROWANIA PRZEZ NAS USŁUG NA NAJWYŻSZYM POZIOMIE JEST STOSOWANIE SYSTEMU ZARZĄDZANIA JAKOŚCIĄ WG NORMY ISO 9001:2008, NATOWSKIEGO STANDARDU AQAP 2110:2009 ORAZ JAKO JEDNA Z NIELICZNYCH FIRM W POLSCE SYSTEMU BEZPIECZEŃSTWA I HIGIENY PRACY PN-N-18001:2004.

REKOMENDACJĄ DLA NESZEJ FIRMY JEST TAKŻE UZYSKANIE NATOWSKIEGO KODU NCAGE. JESTEŚMY LAUREATAMI WIELU KONKURSÓW I WYRÓŻNIEŃ, CO ŚWIADCZY O NASZYM PROFESJONALIZMIE ORAZ WYSOKIEJ RENOMIE NA RYNKU. OTRZYMALIŚMY TYTUŁY M. IN. "PRZEDSIĘBIORSTWO FAIR PLAY", "MEDAL EUROPEJSKI", "DOBRA FIRMA ŁÓDZKA", "ZŁOTA KIELNIA Z RÓŻĄ", "PRACODAWCA ROKU", "POLSKI SUKCES", "GAZELA BIZNESU", "DIAMENT BIZNESU". OTRZYMALIŚMY TAKŻE DYPLOMY "EUROUSŁUGA" ORAZ "EUROPRODUKT".

NASZYM CELEM JEST CIĄGŁY ROZWÓJ I DOSKONALENIE METOD DZIAŁANIA NA WSZYSTKICH SZCZEBLACH ORGANIZACYJNYCH, CO JEST GWARANCJĄ WYSOKIEGO POZIOMU JAKOŚCI OFEROWANYCH PRZEZ NAS USŁUG. 

 

W ODPOWIEDZI NA POTRZEBY KLIENTÓW FIRMA ATOS ŚWIADCZY PROFESJONALNE USŁUGI:

  • OCHRONY FIZCZNEJ OSÓB I MIENIA
  • OCHRONY TECHNICZNEJ OSÓB I MIENIA
  • KONWOJOWANIA
  • USŁUGI PORZĄDKOWE

 

WYBIERAJĄC NASZĄ FIRMĘ STAWIACIE PAŃSTWO NA WIEDZĘ, PROFESJONALIZM, DOŚWIADCZENIE ORAZ NOWOCZESNE METODY PROJEKTOWANIA OCHRONY.