Atos
polski
English
Kontakt
Rekrutacja
Linki
Usługi porządkowe
Ochrona techniczna
Ochrona fizyczna
O nas
Home
atos

Aktualności

<< Powrót do aktualności

KONFERENCJA PRASOWA

W dniu 12.05.2014 r. w Wyższej Szkole Biznesu w Dąbrowie Górniczej został przedpremierowo wyemitowany film w reżyserii Gerwazego Reguły pt.: „Tajemniczy Świat Informacji”. Przedstawiciele Spółki ATOS, Krajowego Stowarzyszenia Ochrony Informacji Niejawnych i WSB odpowiadali na pytania związane z bezpieczeństwem przedsiębiorcy w wyniku stosowania monitoringu wizyjnego oraz zabezpieczeń fizycznych i technicznych obiektów.

W trakcie spotkania z dziennikarzami Spółka ATOS oraz Wyższa Szkoła Biznesu podpisały porozumienie dotyczące współpracy na rzecz wspólnych przedsięwzięć edukacyjnych, naukowo-badawczych i rozwojowych.

Z ogromną przyjemnością angażujemy się w inicjatywy edukacyjne, a takimi z pewnością są i realizacja filmu "Tajemniczy Świat Informacji" i podpisane porozumienie z Uczelnią. Wychodzimy z założenia, że rosnąca świadomość naszych klientów w obszarze bezpieczeństwa pozytywnie wpłynie na jakość i sprawność wykonywania przez nas obowiązków – podkreśliła Wiceprezes Spółki ATOS.

Spółka ATOS po raz kolejny miała okazję zaprezentować nowoczesny system służący ochronie m.in. infrastruktury krytycznej, zgromadzeń publicznych i dużych obszarów. Jednostka mobilna, wyposażona w nowoczesne systemy cieszyła się ogromnym zainteresowaniem wśród uczestników Konferencji.

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć.