Atos
polski
English
Kontakt
Rekrutacja
Linki
Usługi porządkowe
Ochrona techniczna
Ochrona fizyczna
O nas
Home
atos

Aktualności

<< Powrót do aktualności

Obchody 90-lecie Firmy MESKO S.A.

Rok 2014 jest rokiem obchodów 90-lecia istnienia Firmy MESKO S.A.W dniach 21-22.05.2014 r. Zarząd Spółki ATOS miał przyjemność uczestniczyć w obchodach Jubileuszu.

21.05.2014 r. w hali w nowo powstałym wydziale stopów ciężkich MESKO odbyła się uroczysta Msza święta, która rozpoczęła oficjalną część obchodów Jubileuszu.

22.05.2014 r. w Miejskim Centrum Kultury w Skarżysku-Kamiennej odbyła się Gala Jubileuszowa, w której udział wzięli pracownicy Spółki i zaproszeni gości m.in.: sekretarz stanu w Kancelarii Prezydenta ds. Prawno-Ustrojowych Krzysztof Łaszkiewicz, sekretarz stanu w Ministerstwie Obrony Narodowej Czesław Mroczek, sekretarz stanu w Ministerstwie Skarbu Państwa Zdzisław Gawlik, dyrektor Departamentu Bezpieczeństwa Gospodarczego w  Ministerstwie Gospodarki Krzysztof Majewski, przedstawiciele Dowództwa Operacyjnego Sił Zbrojnych RP i wielu innych.

Uroczystości rozpoczął Prezes MESKO S.A. Waldemar Skowron: „.... Jest to ważny jubileusz - Spółka Mesko S.A. jest spadkobiercą wspaniałej tradycji, była i jest również ważnym elementem w całym systemie bezpieczeństwa naszego kraju”.
W trakcie uroczystości pracowników firmy MESKO uhonorowano medalami resortu obrony narodowej oraz odznaczeniami państwowymi Prezydenta RP Bronisława Komorowskiego - za wybitne zasługi dla umacniania suwerenności kraju i rozwoju polskiego przemysłu obronnego. Po części oficjalnej uroczystości, dla zgromadzonych gości wystąpił kwartet smyczkowy - Grupa MoCarta.

Spółka ATOS brała również czynny udział w obchodach Jubileuszu, poprzez zabezpieczenie imprezy pod kątem ochrony. Wykorzystany został jeden z wariantów wyspecjalizowanego i w pełni skorelowanego system Spółki służącego do ochrony imprez.

Pragniemy raz jeszcze złożyć serdeczne gratulacje oraz życzenia pomyślności i dalszej, równie owocnej działalności dla całego Zarządu, wszystkich pracowników i współpracowników Spółki. Dziękujemy również za dotychczasową -15 letnią- bardzo dobrą współpracę, licząc na jej rozwój w najbliższych latach.