Atos
polski
English
Kontakt
Rekrutacja
Linki
Usługi porządkowe
Ochrona techniczna
Ochrona fizyczna
O nas
Home
atos

Aktualności

<< Powrót do aktualności

Otwarcie nowej siedziby Fabryki Broni "Łucznik"

     W Fabryce Broni "Łucznik" Radom Sp. z o.o. we wtorek 01.07.2014r. odbyło się oficjalne otwarcie nowej siedziby zakładu, połączone z premierowym pokazem pistoletu kal.9 mm i karabinka MSBS dla Kampanii Reprezentacyjnej Wojska Polskiego.

     Najnowocześniejszy tego typu obiekt w kraju składający się z hal produkcyjnych, laboratoriów i strzelnic, został sfinansowany  przez Agencję Rozwoju Przemysłu, Polski Holding Obronny i oczywiście radomską fabrykę.

     Uroczystego otwarcia dokonała między innymi, marszałek Sejmu Pani Ewa Kopacz, która podczas uroczystości mówiła: "To symbol dobrych zmian. Dzisiaj Radom jest wizytówką dobrej jakości w przemyśle zbrojeniowym, o którą będą zabiegać w Europie i w świecie, a każde nowe zamówienie, każde zwiększenie produkcji - to nowe miejsca pracy". Wiceminister obrony narodowej Beata Oczkowicz zauważyła: " Osiągnięcie wysokiej jakości produkcji, w połączeniu z konkurencyjną ceną, przy jednoczesnym spełnieniu standardów NATO, pozwoli także na sukces eksportowy fabryki".

     Prezes Fabryki Broni "Łucznik" Tomasz Nita podkreślił, że firma z roku na rok jest w coraz lepszej kondycji: "Co roku rosną przychody firmy, w ubiegłym roku zakład osiągnął rekordowe przychody na poziomie 56 mln zł, a zysk wyniósł 2 mln zł".

      Spółka ATOS brała czynny udział w uroczystościach, poprzez zabezpieczenie imprezy pod kątem ochrony. Po raz kolejny wykorzystany został jeden z wariantów wyspecjalizowanego  i w pełni skorelowanego systemu Spółki służącego do ochrony imprez.
      Obserwując rozwój Fabryki Broni "Łucznik", jej osiągnięcia oraz sukcesy, pragniemy raz jeszcze złożyć serdeczne gratulacje oraz życzenia pomyślności w dalszej, równie owocnej działalności.