Atos
polski
English
Kontakt
Rekrutacja
Linki
Usługi porządkowe
Ochrona techniczna
Ochrona fizyczna
O nas
Home
atos

Aktualności

<< Powrót do aktualności

SPOTKANIE SZKOLENIOWE ATOS

W dniach 28-29 maja 2014 Spółka ATOS po raz kolejny zorganizowała spotkanie szkoleniowe dla przedstawicieli współpracujących Spółek. Tematyka pierwszego dnia szkoleniowego pozwoliła na bliższe zapoznanie się z cyberprzestępczością.

W godzinach popołudniowych uczestnicy mieli okazję zobaczyć zachowane pozostałości grodu z X wieku. Grodzisko otacza potrójny pierścień wałów obronnych, ułożonych z bloków wapiennych. Legenda głosi, iż szczęśliwcy mogą zobaczyć dzielnych wojowników, gdy ćwiczą sztuki walki na szczycie góry.

Przeniesienie się z tematyki cyberprzestępczości, profilaktyki i ochrony przed atakiem, który w dobie nowoczesnych technologii jest codziennością, doskonale zderza się z kręgami obronnymi na Górze Chełmo. Pokazuje, jak ważna była i jest ochrona przed potencjalnych zagrożeniem a przede wszystkim odpowiednio dobrane i zastosowane długotrwałe rozwiązania.

Drugiego dnia spotkania uczestnicy zapoznali się z filmem „Tajemniczy świat informacji”, który dzień wcześniej został premierowo wyemitowany na Kongresie KSOIN w Zakopanem.