Atos
polski
English
Kontakt
Rekrutacja
Linki
Usługi porządkowe
Ochrona techniczna
Ochrona fizyczna
O nas
Home
atos

Aktualności

<< Powrót do aktualności

Uroczyste otwarcie Ośrodka Badawczo-Rozwojowego Ochrony

23 października 2014r. miało miejsce uroczyste otwarcie Ośrodka Badawczo-Rozwojowego Ochrony. Zaproszonych gości przywitali: Prezes Zarządu – Pan Mateusz Kowalczyk wraz z Wiceprezes Zarządu – Panią Agnieszka Gogól-Urbanek kierując słowa podziękowania i uznania do wszystkich tych, którzy wnieśli swój wkład w przedsięwzięcia, które doprowadziły do powstania OBRO.

Doradca Zarządu a zarazem pomysłodawca wielu projektów Pan Mieczysław Dziadkiewicz w krótkiej prezentacji przedstawił uczestnikom spotkania historię rozwoju jednego z projektów Spółki – Mobilnego Zespołu Ochrony Fizycznej i Technicznej Specjalistycznych Uzbrojonych Formacji Ochrony. Jest to jeden z wielu prowadzonych w Ośrodku projektów, dzięki którym Spółka stała się przodownikiem w badaniach i innowacji na rzecz działań ochrony.

Uroczystości połączone zostały z dwudniowym cyklem szkoleń, które przybliżyły uczestnikom tematy dotyczące nowoczesnych rozwiązań w systemach bezpieczeństwa, jak również pozwoliły zapoznać się z technikami bezpieczeństwa w obiektach handlowych.