Atos
polski
English
Kontakt
Rekrutacja
Linki
Usługi porządkowe
Ochrona techniczna
Ochrona fizyczna
O nas
Home
atos

Ochrona fizyczna

"DOSKONAŁE BEZPIECZEŃSTWO I NIETYKALNOŚĆ WŁASNOŚCI ORAZ OSOBY: OTO PRAWDZIWA WOLNOŚĆ SPOŁECZNA"

                                                                                                                             Antoine de Rivarol

 

DZIĘKI ZASTOSOWANIU PRZEZ FIRMĘ ATOS NOWOCZESNYCH ROZWIĄZAŃ  ORGANIZACYJNYCH, TECHNICZNYCH I JAKOŚCIOWYCH MOGĄ PAŃSTWO Z NAMI CZUĆ SIĘ BEZPIECZNIE. POSIADAMY POTENCJAŁ INTELEKTUALNY, ORGANIZACYJNY I EKONOMICZNY GWARANTUJĄCY PROFESJONALNĄ OCHRONĘ FIZYCZNA OSÓB I MIENIA WSZYSTKIM NASZYM KLIENTOM. NASZE USŁUGI MAJĄ CHARAKTER KOMPLEKSOWY PRZY JEDNOCZESNEJ MINIMALIZACJI KOSZTÓW KLIENTA, POLEGAJĄCEJ NA ZORGANIZOWANIU STAŁEJ OCHRONY FIZYCZNEJ OBIEKTÓW, WSPOMAGANEJ ODPOWIEDNIMI SYSTEMAMI ZABEZPIECZEŃ TECHNICZNYCH ORAZ DODATKOWO PRACOWNIKAMI GRUP INTERWENCYJNYCH I SPECJALNYCH UZBROJONYCH FORMACJI OCHRONNYCH (SUFO).

WSZYSTKIE USŁUGI WYKONYWANE SĄ PRZEZ PRACOWNIKÓW OCHRONY ODPOWIEDNIO WYSZKOLONYCH, POSIADAJĄCYCH WPIS NA LISTĘ KWALIFIKOWANYCH PRACOWNIKÓW OCHRONY FIZYCZNEJ, UMUNDUROWANYCH I OZNACZONYCH ZGODNIE Z WYMOGAMI USTAWY O OCHRONIE OSÓB I MIENIA I W ZALEŻNOŚCI OD RODZAJU WYKONYWANYCH ZADAŃ WYPOSAŻONYCH ODPOWIEDNIO W BROŃ PALNĄ, ŚRODKI PRZYMUSU BEZPOŚREDNIEGO, ŚRODKI ŁĄCZNOŚCI.

Z MYŚLĄ O POTRZEBIE ZAPEWNIENIA BEZPIECZEŃSTWA NASZYM KLIENTOM POSIADAMY PION OCHRONY INFORMACJI NIEJAWNYCH, KTÓRY JEST W STANIE PODJĄĆ WSZELKIE CZYNNOŚCI ZWIĄZANE Z PRZYJMOWANIEM, PRZEWOŻENIEM, WYDAWANIEM I OCHRONĄ DOKUMENTÓW I MATERIAŁÓW ZAWIERAJĄCYCH INFORMACJE NIEJAWNE. DO ZAPEWNIENIA OCHRONY INFORMACJI NIEJAWNYCH OZNACZONYCH KLAUZULĄ "TAJNE" UZYSKALIŚMY ŚWIADECTWO BEZPIECZEŃSTWA PRZEMYSŁOWEGO PIERWSZEGO STOPNIA.

PONADTO ZAPEWNIAMY CAŁODOBOWĄ, BEZAWARYJNĄ ŁĄCZNOŚĆ ZE STACJĄ MONITOROWANIA ALARMÓW ODPOWIEDZIALNĄ ZA KIEROWANIE ZMOTORYZOWANYMI GRUPAMI INTERWENCYJNYMI STANOWIĄCYMI WSPARCIE DLA OCHRONY FIZYCZNEJ. JEST TO MOŻLIWE DZIĘKI NOWOCZESNEMU I PROFESJONALNEMU WYPOSAŻENIU (NOWOCZESNY SPRZĘT, ŚRODKI ŁĄCZNOŚCI, ZAPLECZE EKONOMICZNE ORAZ TECHNICZNE, NOWA FLOTA SAMOCHODOWA).

WIELOLETNIE DOŚWIADCZNIE ORAZ ZNACZĄCA POZYCJA NA RYNKU USŁUG OCHRONIARSKICH SPRAWIŁY, ŻE ZAUFAŁO NAM WIELU KLIENTÓW (OSOBY FIZYCZNE ORAZ PRZEDSIĘBIORSTWA I KORPORACJE). O PROFESJONALIZMIE WYKONYWANYCH USŁUG ŚWIADCZĄ ZDOBYTE CERTFIKATY ORAZ REFERENCJE WYSTAWIANE PRZEZ NASZYCH KONTRAHENTÓW.

FIRMA ATOS ODPOWIADA NA POTRZEBY KLIENTÓW, O CZYM ŚWIADCZY CHARAKTER CHRONIONYCH OBIEKTÓW ZLOKALIZOWANYCH NA TERENIE CAŁEGO KRAJU:


  • obiekty, dla których ochrona jest obowiązkowa (chronione przez Specjalistyczne Uzbrojone Formacje Ochronne – SUFO)
  • obiekty specjalne podległe MON , MSWiA z wymogami poświadczenia bezpieczeństwa
  • instytucje państwowe
  • duże obiekty przemysłowe
  • budynki biurowe
  • banki
  • instytucje użyteczności publicznej
  • placówki oświatowe